Asystent Territory Managera - Płatny staż

Grupa Volvo to jeden z wiodących światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych, systemów napędowych do urządzeń morskich i przemysłowych. Jesteśmy również odpowiedzialni za zapewnienie rozwiązań związanych z finansowaniem i serwisem.
Volvo Financial Services dostarcza kompleksowych usług finansowych dla marek Grupy Volvo. Wspiera klientów oraz dealerów w nabywaniu produktów potrzebnych dla biznesu w celu wzmocnienia długoterminowych relacji i osiągnięcia przez nich sukcesu. Pracując z Volvo Financial Services będziesz częścią globalnego i wielokulturowego zespołu ludzi, którzy pracują z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka.
W 2018 roku, drugi raz z rzędu otrzymaliśmy tytuł Great Place To Work. Nasi pracownicy doceniają firmę za atmosferę pracy, uczciwość i szacunek. Zespół Volvo Financial Services to fantastyczni i życzliwi ludzie, którzy wzajemnie się wspierają w wykonywanych zadaniach. Wyzwania, z którymi mierzymy się na co dzień, pozwalają nam się rozwijać, a każdy sukces buduje poczucie dumy z podejmowanych odpowiedzialności.
Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:
Miejsce pracy: Liszki k/Krakowa.
W trakcie stażu realizowane będą następujące zadania:
  • Wspieranie procesu ofertowania za pomocą narzędzia Price Manager
  • Analiza i obsługa wniosków - weryfikacją pod kątem formalnym dokumentów w celu przekazania do Działu Kredytowego
  • Weryfikacja bazy danych poprzez aktualizacje ofert i wgrywanie niezbędnych dokumentów
  • Współpraca z klientami - przygotowanie umów finansowania, podpisywanie niezbędnych dokumentów
  • Bieżące wsparcie biurowo- administracyjne Działu Sprzedaży

Od kandydatów oczekujemy:
  • Statusu studenta
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomości programu MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów biznesowych (B2B)
  • Dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Systematyczności, skrupulatności, dokładności i terminowości w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
  • Płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań
  • Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość założenia karty Multisport
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów oraz pogłębienia znajomości języka angielskiego
  • Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Grupy Volvo

Firma zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Acerca de nosotros

Volvo Group to jeden z czołowych na świecie producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz silników morskich i przemysłowych, do którego należą słynne marki Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus i Volvo Penta.

Volvo Financial Services to globalny dostawca rozwiązań finansowania dla Volvo Group, który wspiera marki Volvo Group profesjonalnymi usługami finansowymi. To wsparcie obejmuje zapewnianie klientom i dealerom pełnej oferty rozwiązań finansowania, leasingu i ubezpieczenia. Nasz zespół około 1400 specjalistów znajduje się w 45 krajach na całym świecie. Pracując w zespole Volvo Financial Services, będziesz mierzyć się z ambitnymi wyzwaniami, zdobędziesz międzynarodowe uznanie i będziesz współpracować z kolegami z Volvo Group na całym świecie.

Queremos conocerte

Proceso de solicitud

Solicitar

Recibirás un correo de confirmación al solicitar la posición. Después de esto, es posible actualizar tu perfil personal

Entrevista

Si eres seleccionado para una entrevista, te contactaremos para darte información sobre los siguientes pasos: segunda entrevista, evaluaciones y referencias.

Selección

Todos los candidatos serán notificados si son elegidos para esta posición. Puedes elegir si deseas mantener tu información en nuestra base de datos y activar la búsqueda de posiciones afines a tu perfil.

Introducción

Una vez en tu posición, recibirás una inducción para integrarte al equipo y comenzar a trabajar en tus tareas de la mejor manera.

Testimoniales

Posiciones similares